Akademia Pływania rozpoczyna zapisy na sezon 2K20/2K21

Wakacje powoli dobiegają końca, a zatem pora pomyśleć o powrocie na baseny i zajęcia nauki i doskonalenia pływania z IntoSport!

Akademia Pływania oraz Akademia Przedszkolaka IntoSport dziś oficjalnie rozpoczyna zapisy do już istniejących oraz NOWYCH GRUP pływackich, na czterech basenach: KS Bronowianka, OSR Kurdwanów Nowy, basenie KSOS przy al. Powstania Warszawskiego oraz basenie w Bibicach. Zajęcia rozpoczynamy od 12 września, ale już teraz można rezerwować miejsce w grupie szkoleniowej. Wszystko wskazuje na to, że mimo wciąż panującej epidemii, zajęcia jesienią odbywać się będą normalnie, z zachowaniem dodatkowych zasad bezpieczeństwa – dotyczyć one będą szczególnie miejsc takich jak recepcja basenu i szatnie oraz inne pomieszczenia wspólne, poza niecką basenową. Tam można spodziewać się pewnych obostrzeń, o których poinformujemy przed pierwszymi zajęciami. Same lekcje w wodzie nie będą się różnić od dotychczasowych a instruktorzy zadbają, aby były bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci w każdym wieku!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zapisów poprzez formularze zgłoszeniowe. Z każdą nową osobą skontaktujemy się aby wspólnie wybrać najlepszą grupę dla Twojego dziecka!