O nas

Zapraszamy do naszego Świata Sportu! Pozwól, że przedstawimy idee które kierują nami podczas organizowania wyjazdów dla Ciebie.

Odkryjmy wspólnie piękne zakątki Polski i Europy. Zimą i latem. Na śniegu, wodzie i lądzie. Przy wschodach i zachodach słońca. Daj zarazić się pasją. Pasją do sportu. ENJOY LIFE RIGHT NOW!

...

Fun & Pro

Zabawa i fachowe szkolenia. Każdy nasz wyjazd utrzymany jest w przyjaznej, luźnej atmosferze, z zachowaniem maksimum profesjonalizmu i indywidualnego podejścia. Foto i videoanalizy, elektroniczny pomiar czasu, to nasz standard. Sport ma przede wszystkim sprawiać radość i tak na pewno będzie, kiedy każdego dnia zdobędziesz nowe umiejętności!

...

Safety first

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Małe grupy szkoleniowe, doświadczeni instruktorzy, sprawdzone ośrodki i dostosowanie poziomu nauczania do umiejętności pozwalają na minimalizowanie ryzyka kontuzji oraz maksymalne wykorzystanie programu każdego wyjazdu.

...

Forever young

Uprawianie sportu jest dla wszystkich! Nasze wyjazdy to propozycja nie tylko dla dzieci i młodzieży ale także dla osób dorosłych i tych w sile wieku. Z nami poczujesz radość i satysfakcje jaką daję sport i dobra zabawa bez znaczenia na jakim etapie życia jesteś. Wcale nie musisz patrzeć z boku na postępy swoich Pociech. Szkolenia od podstaw są także dla Ciebie!

...

Explore the world

Odkrywaj z nami wspaniałe miejsca w Polsce i Europie! Morza, zatoki, jeziora, rzeki góry i lodowce.Na nasze wyjazdy wybieramy miejsca niezwykłe, dające możliwość łączenia pasji z odkrywaniem uroków natury. Takich miejsc jest bardzo wiele, nie sposób być w każdym z nich ale …można próbować!

Poznaj nasz zespół

Wojtek Siudut

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor narciarstwa, pływania i piłki nożnej wychowawca kolonijny, kwalifikowany instruktor turystyki rowerowej. Kierownik wycieczek szkolnych i wypoczynku. Żeglarz Jachtowy i Sternik motorowodny. Współzałożyciel IntoSport.

Konrad Panuś

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor narciarstwa  i snowboardu, pływania, piłki nożnej oraz piłki ręcznej, kwalifikowany instruktor turystyki rowerowej. Kierownik wycieczek szkolnych i wypoczynku. Współzałożyciel IntoSport.

Wojciech Gołąb

Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej AWF Kraków. Nauczyciel dyplomowany. Trener II klasy w narciarstwie. Instruktor narciarstwa, żeglarstwa, windsurfingu, pływania, gimnastyki sportowej, snowboardu, ratownik WOPR, kierownik wycieczek szkolnych i wypoczynku. Wieloletni pracownik AWF Kraków.

Magdalena Słowik

Magister AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne a wcześniej – absolwentka klasy pływackiej krakowskiego SMS.  Instruktor narciarstwa i pływania, wychowawca kolonijny. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, kobieta o wielu sportowych zainteresowaniach. Z zamiłowania – podróżnik.

Mateusz Mrozek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Ratownictwa Medycznego. Trener pływania II klasy, młodszy ratownik WOPR, instruktor piłki ręcznej.