Rozpoczynamy zapisy na letnie obozy sportowe!

Rozpoczynamy oficjalne zapisy na letnie obozy sportowe z IntoSport!

W tym roku przygotowaliśmy 17 wydarzeń w ramach 5 programów obozowych i 2 programów Półkolonii.

5 turnusów spędzimy w Jaroszowcu na obozach Pływanie&Rowery. Jest to nasze stała miejscówka którą odwiedzamy już od 6 lat i z powodzeniem realizujemy program pływacko-rowerowy, uzupełniony o inne aktywności. W tym roku do Jaroszowca zabieramy również rolki które bedą nowością i uzupełnieniem stałego programu.

Na Półwyspie Helskim będziemy 3 tygodnie, które spędzimy głównie na podnoszeniu umiejętności windsurfingowych ale nie tylko, bo od tego roku na naszych obozach będzie można nauczyć się pływać na Kitesurfingu (dla chętnych), a także spróbować swoich sił na Wake’u! Wy też nie możecie się doczekać?

Na Podhalu podobnie jak rok temu zaliczymy 2 tygodnie na dwóch turnusach Kids Campów dedykowanych najmłodszym dzieciom. Pyszne jedzenie, urokliwe Murzasichle, aktywny program, niesamowite widoki i sprawdzona kadra to przepis na udane wakacje dla Twojego dziecka!

Druga połowa wakacji to czas na żeglarstwo i nasze rejsy po Mazurach. W tym roku podobnie jak w poprzednich latach organizujemy 2 turnusy wędrownych obozów po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to propozycja dla dzieci od 10 roku życia które chcą spróbować swoich sił na obozie gdzie trzeba wykazać się dyscypliną, samodzielnością i odkryć w sobie nieznane horyzonty 🙂

Sierpień to miesiąc w którym co roku odwiedzamy Bory Tucholskie gdzie nad jeziorem Okonińskim odbędzie się nasz obóz Rowery, Tenis, Kajaki. Oczywiście poza głównym programem czeka na Was cała masa atrakcji takich jak Kule Wodne, Igrzyska obozowe, Rugby Tag, Gel Blaster i wiele innych.

W trakcie wakacji odbędą się też 3 półkolonie z czego jedna to absolutna nowość! Poza naszym autorskim programem Półkolonii Travel – idealna propozycja dla osób które nie znoszą nudy i uwielbiają odkrywać codziennie nowe rzeczy, w tym roku po raz pierwszy odbędzie się Półkolonia Wake w naszej sprawdzonej miejscówce na Przylasku Rusieckim. Lubicie wodę? Ta propozycja jest dla Was!

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej oferty i zakładki WYJAZDY LETNIE!

Do zobaczenia w wakacje 🙂